Strona główna
Usługi
Klienci
O nas
Kontakt
 


Przedmiotem naszej działalności są wszelkie usługi związane z wdrażaniem projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych - zarówno bezzwrotnych (takich jak fundusze UE), jak i zwrotnych (kredyty bankowe), począwszy od przygotowania projektu, skończywszy na monitorowaniu jego wdrażania i rozliczeniu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 022 413 30 05. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@proficonsulting.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Pomimo iż firma powstała w 2008 roku, opiera swą działalność na wieloletnim doświadczeniu kadry zarządzającej.

Filarem firmy jest Adam Panasik - wieloletni praktyk w sporządzaniu analiz finansowo-ekonomicznych projektów oraz zarządzania projektami, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, posiadający sześcioletnie doświadczenie w firmach branży ubezpieczeniowej, turystycznej i doradztwa gospodarczego.

 
Top